Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 15.02.2019 № 26)

Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 15.02.2019 № 26)

Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889 – VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області надсилає інформацію про результати конкурсу.

В ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області  14 березня 2019 року було проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

За результатами проведеного конкурсу визначено переможців:

Порядковий номер посади згідно сайту Нацдержслужби Посада Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Середній бал Примітка
124714

Головний спеціаліст відділу з питань шукачів захисту управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції

Тур Валентина Леонідівна

3,6  Переможець конкурсу
124716 Головний спеціаліст відділу соціальної інтеграції управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції 

Березнюк Майя Андріївна

3,4 Переможець конкурсу
124717 Головний спеціаліст сектору обліку та документування осіб, які отримали захист в Україні управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції

Кокорін Сергій Петрович

2,5 Переможець конкурсу
124718 Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення управління організаційного забезпечення та контролю якості надання адміністративних послуг Дєнюжкіна Людмила Григорівна 2,3 Переможець конкурсу
124719 Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення управління організаційного забезпечення та контролю якості надання адміністративних послуг  Приходченко Сергій Іванович 3,6 Переможець конкурсу
124720 Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 1 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України  Попова Дар'я Валеріївна 3,3 Переможець конкурсу
124721 Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 1 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України  Паньков Віталій Вікторович 3,7 Переможець конкурсу
124722 Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 2 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України  Тімаков Григорій Володимирович 3,8 Переможець конкурсу
Зайцева Марина Валентинівна 3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат
124723 Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 2 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України  Шишкіна Аліна Олегівна 3,6 Переможець конкурсу
Задорожна Катерина Валентинівна 3,3 Другий за результатами конкурсу кандидат
124724 Головний спеціаліст відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання Ткаченко Ірина Володимирівна 2,2 Переможець конкурсу
124725 Головний спеціаліст з охорони праці та пожежної безпеки  Ємець Геннадій Іванович 3,8 Переможець конкурсу
124729 Головний спеціаліст Баришівського районного відділу  Вакуленко Микола Юрійович 3,6 Переможець конкурсу
124730 Головний спеціаліст Бородянського районного відділу  Клевчук Катерина Сергіївна 3,3 Переможець конкурсу
124731 Провідний спеціаліст Вишгородського районного відділу  Прибора Олексій Миколайович 3,6 Переможець конкурсу
124732 Головний спеціаліст Ірпінського міського відділу  Шкарівська Ірина Вікторівна 3,6 Переможець конкурсу
Холоденко Алла Володимиріна 3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат
124733 Головний спеціаліст Обухівського районного відділу  Білокур Лідія Михайлівна 3,6 Переможець конкурсу
Клименко Оксана Василівна 3,1 Другий за результатами конкурсу кандидат
124734 Головний спеціаліст Переяслав-Хмельницького районного відділу  Кутова Лідія Іванівна 3,6 Переможець конкурсу
Любченко Вікторія Іванівна 2,3 Другий за результатами конкурсу кандидат
124735 Головний спеціаліст Ставищенського районного відділу  Кобзар Назарій Сергійович 3,7 Переможець конкурсу
Василюк Тетяна Миколаївна 3,2 Другий за результатами конкурсу кандидат
124726 Завідувач сектору громадянства Деснянського районного відділу  Матеящук Олена Іванівна 5 Переможець конкурсу
124727 Завідувач сектору документального забезпечення та архівної роботи Дніпровського районного відділу  Разводкіна Леся Миколаївна 4,5 Переможець конкурсу
Наливайко Михайло Андрійович 4,4 Другий за результатами конкурсу кандидат
124728 Завідувач сектору оформлення документів № 1 Подільського районного відділу  Кордиш Наталія Іванівна 4,9 Переможець конкурсу

На посади головного спеціаліста відділу соціальної інтеграції управління з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції (порядковий номер - 124715), провідного спеціаліста Тетіївського районного відділу (порядковий номер - 124736) жодної заяви подано не було.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області