Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 12.09.2019 № 171)

Результати конкурсу (ЦМУ ДМС в м.Києві та Київській області, наказ від 12.09.2019 № 171)

Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року № 889 – VIII «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області надсилає інформацію про результати конкурсу.

В ЦМУ ДМС в м. Києві та Київській області з 03 по 04 жовтня 2019 року було проведено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби.

Порядковий номер на сайті та дата публікації

Посада

Прізвище, ім'я по-батькові кандидата

Середній бал

Примітка

162272

13.09.2019

Головний спеціаліст відділу перевірок належності до громадянства управління з питань громадянства

Султанова Євгенія Юріївна

3,5

Переможець конкурсу

162273

13.09.2019

Завідувач сектору з питань документування іноземців та осіб без громадянства, які навчаються в Україні відділу обробки заяв про оформлення посвідки на тимчасове проживання управління з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства

Чорненький Олексій Леонідович

4,9

Переможець конкурсу

162274

13.09.209

Начальник відділу ідентифікації та забезпечення видворення управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії

Кравченко Юрій Миколайович

4,8

Переможець конкурсу

162275

13.09.2019

Заступник начальника відділу ідентифікації та забезпечення видворення управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії

Пирожок Олександр Борисович

5,2

Переможець конкурсу

162276

13.09.2019

Начальник відділу супроводу управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії

Савенко Володимир Петрович

3,9

Переможець конкурсу

162277

13.09.2019

Заступник начальника відділу розрахунків та звітності управління бухгалтерської служби, фінансування та звітності

Задорожко Альона Юріївна

5,6

Переможець конкурсу

162278

13.09.2019

Заступник начальника відділу організаційного забезпечення управління організаційного забезпечення

Приходченко Сергій Іванович

5,4

Переможець конкурсу

162279

13.09.2019

Головний спеціаліст відділу оформлення документів № 2 управління оформлення документів, що підтверджують громадянство України

Кравчук Марина Василівна

3,4

Переможець конкурсу

162280

13.09.2019

Заступник начальника управління – начальник відділу інформатизації управління інформаційних технологій

Гуцалюк Костянтин Сергійович

5,3

Переможець конкурсу

162281

13.09.2019

 

Головний спеціаліст Дарницького районного відділу (декретна)

 

Зеленько Анастасія Олександрівна

2,9

Переможець конкурсу

Маншиліна Катерина Володимирівна

2,86

Другий за результатами конкурсу кандидат

162282

13.09.2019

Завідувач сектору громадянства Дарницького районного відділу

Кокідько Анастасія Романівна

4,5

Переможець конкурсу

162283

13.09.2019

Завідувач сектору оформлення документів № 2 Дарницького районного відділу

Пилипчук Марина Василівна

4,6

Переможець конкурсу

162284

13.09.2019

Завідувач сектору документального забезпечення та архівної роботи Дарницького районного відділу

Салата Катерина Володимирівна

4,7

Переможець конкурсу

162285

13.09.2019

Головний спеціаліст Дніпровського районного відділу (декретна)

Ништ Валентина Вікторівна

3

Переможець конкурсу

162286

13.09.2019

Головний спеціаліст Дніпровського районного відділу (декретна)

Андрущенко Анна Євгеніївна

3,2

Переможець конкурсу

162287

13.09.2019

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 1 Оболонського районного відділу

Мурашко Оксана Михайлівна

3,2

Переможець конкурсу

162289

13.09.2019

Завідувач сектору оформлення документів № 1 Святошинського районного відділу (декретна)

Шапка Вероніка Віталіївна

4,7

Переможець конкурсу

162290

13.09.2019

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Святошинського районного відділу (декретна)

Федотенко Людмила Василівна

3,2

Переможець конкурсу

162291

13.09.2019

Головний спеціаліст Солом’янського районного відділу

Кужель Юлія Олексіївна

3,3

Переможець конкурсу

162292

13.09.2019

Завідувач сектору оформлення документів № 1 Шевченківського районного відділу (декретна)

Розумнюк Оксана Вікторівна

5

Переможець конкурсу

162293

13.09.2019

Завідувач сектору документального забезпечення та архівної роботи Шевченківського районного відділу

Шевкопляс Ольга Володимирівна

4,8

Переможець конкурсу

162294

13.09.2019

Завідувач сектору протидії нелегальній міграції Білоцерківського районного відділу

Іщенко Андрій Петрович

4,7

Переможець конкурсу

162295

13.09.2019

Завідувач сектору оформлення документів № 2 Броварського районного відділу

Бєлєнцова Валентина Миколаївна

3,9

Переможець конкурсу

162296

13.09.2019

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 1 Ірпінського міського відділу (декретна)

Маркусь Аліна Сергіївна

3,2

Переможець конкурсу

162297

13.09.2019

Головний спеціаліст Тетіївського районного відділу

Степова Олена Іванівна

3,3

Переможець конкурсу

 

У зв’язку з тим, що кандидат на посаду  заступника начальника відділу ідентифікації та забезпечення видворення управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії Левчук С.В. не з’явився для розв’язання ситуаційних завдань, він вважається таким, що не пройшов конкурсний відбір.

На посаду головного спеціаліста сектору громадянства Святошинського районного відділу (порядковий номер - 162288)  жодної заяви подано не було.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області