Результати конкурсу (ГУДМС України в Чернігівській області, наказ від 11.10.2017)

Результати конкурсу (ГУДМС України в Чернігівській області, наказ від 11.10.2017)

Відповідно до наказу УДМС України в Чернігівській області від 11.10.2017                       № 242-к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад» в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області з 06 по 13 листопада 2017 року проведено конкурс:

  1. на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» -  заступника начальника відділу документального забезпечення та архівної роботи;
  2. на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»: -  провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення; головного спеціаліста Городнянського районного сектору; головного спеціаліста Бахмацького районного сектору на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника).

За результатами конкурсу:

Порядковий номер                     на сайті

Посада

Кандидат

Результат (загальна сума балів)

Примітка

 

 

48093

Заступник начальника відділу документального забезпечення та архівної роботи

Самусенко Ольга Дмитрівна

17,1

Переможець конкурсу

 

 

48095

Головний спеціаліст Городнянського районного сектору

Денисюк Дмитро Олександрович

7,7

Переможець конкурсу

 

 

48096

Головний спеціаліст Бахмацького районного сектору

Огнівенко Євген Сергійович

5,2

Переможець конкурсу

На посаду заступника начальника відділу документального забезпечення та архівної роботи подало документи два кандидати, один кандидат на тестування не з’явився. Відповідно до ст. 29 ЗУ «Про державну службу» не визначено відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата.

У зв’язку з тим, що на посади головного спеціаліста Городнянського районного сектору та головного спеціаліста Бахмацького районного сектору (на час відпустки для догляду за дитиною основного працівника) подало документи по одному кандидату не визначено відкладне право другого за результатами конкурсу кандидата, відповідно до ст. 29 ЗУ «Про державну службу».

На посаду провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення подало документи чотири кандидати.

За результатами тестування кандидат на посаду провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, який набрав 0 балів вважається таким, що не пройшов тестування та не може бути допущеним до наступного етапу конкурсу.

Три кандидати на посаду провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення, які під час проведення співбесіди по оцінюванню кожної окремої вимоги отримали середній бал менше 0,5, вважаються такими що не пройшли конкурсний відбір та не можуть бути включеними до загального рейтингу (48094).

У зв’язку з цим за результатами конкурсу кандидата на заняття вакантної посади державної служби провідного спеціаліста сектору юридичного забезпечення Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області не визначено. 

Управління ДМС у Чернігівській області