Результати конкурсу (ГУДМС України в Чернігівській області, наказ від 20.06.2017)

Результати конкурсу (ГУДМС України в Чернігівській області, наказ від 20.06.2017)

Відповідно до наказу УДМС України в Чернігівській області від 20.06. 2017 № 244 - к «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади» в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області з 20 по 21 липня 2017 року проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» головного спеціаліста Семенівського районного сектору.               

На заняття вакантної посади головного спеціаліста Семенівського районного сектору УДМС України в Чернігівській області подали документи три кандидати.           

Один кандидат за результатами тестування набрав недостатню кількість прохідних балів йому було виставлено 0 балів. Таким чином відповідно до пункту 38 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби він є таким, що не пройшов електронне тестування.

Два кандидати за результатами співбесіди по оцінюванню кожної окремої вимоги набрали менше 0,5 балів, що не відповідає вказаним вимогам та вважаються такими що не пройшли за конкурсом.

Вважати таким, що за результатами конкурсу кандидата на заняття вакантної посади державної служби  головного спеціаліста Семенівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області не визначено.

 

Управління ДМС у Чернігівській області