Результати конкурсу (ГУДМС України в Одеській області, наказ від 25.07.2019 № 78)

Результати конкурсу (ГУДМС України в Одеській області, наказ від 25.07.2019 № 78)

Інформація про переможців конкурсу та других за результатами конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В» в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Одеській області, проведеного відповідно до наказу ГУДМС України в Одеській області від 25 липня 2019 року № 78:

Порядковий номер посади згідно сайту Нацдержслужби Посада Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Загальна кількість балів Примітка
155425

Завідувач сектору професійного розвитку та оцінювання персоналу відділу управління персоналом (категорія Б)

Мельникова Ірина Юріївна

15,2 Переможець конкурсу
Тімашова Дар’я Михайлівна 14,6 Другий за результатами конкурсу кандидат
155426 Головний спеціаліст відділу з питань паспортизації, реєстрації та еміграції управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Хачатрян Марина Арменівна 9 Переможець конкурсу
Бабич Оксана Ігорівна 8,4 Другий за результатами конкурсу кандидат
155427 Головний спеціаліст відділу управління персоналом (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Терзі Кристина Василівна 9,8 Переможець конкурсу
Кіндіченко Ольга Русланівна 8,4 Другий за результатами конкурсу кандидат
155428 Головний спеціаліст Київського районного відділу у місті Одесі (категорія В) Брагаренко Дар’я Юріївна 8,6 Переможець конкурсу
Мамедова Альбіна Рагімівна 8,4 Другий за результатами конкурсу кандидат
155429 Провідний спеціаліст Київського районного відділу у місті Одесі (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Мамедова Альбіна Рагімівна 8,8 Переможець конкурсу
Оганісян Назелі Рафіківна 6,2 Другий за результатами конкурсу кандидат
155430 Головний спеціаліст Малиновського районного відділу у місті Одесі (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Оганезов Сергій Сергійович 9,8 Переможець конкурсу
Щербакова Каріна Віталіївна 7,0 Другий за результатами конкурсу кандидат
155431 Головного спеціаліста Приморського районного відділу у місті Одесі (тимчасово вакантна посада) Чопей Марія Юріївна 9,6 Переможець конкурсу
Хмельовська Євгенія Олексадрівна 8,8 Другий за результатами конкурсу кандидат
155432 Провідний спеціаліст Білгород-Дністровського районного відділу (категорія В) Осадчук Діана Олександрівна 9,2 Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній
155433 Головний спеціаліст Кілійського районного відділу (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Роздайбіда Віталій Ігорович 9,8 Переможець конкурсу
Мельниченко Світлана Володимирівна 8,8 Другий за результатами конкурсу кандидат
155434 Провідний спеціаліст Кілійського районного відділу (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Лебедко Галина Богданівна 7,6 Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній
155435 Провідний спеціаліст Подільського районного відділу (категорія В) Шевченко Оксана Григорівна 9,4 Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній
155436 Головний спеціаліст Южненського міського відділу (тимчасово вакантна посада) (категорія В) Дерманчук Ганна Володимирівна 6,6 Переможець конкурсу
Другий за результатами конкурсу кандидат відсутній

Головне управління ДМС в Одеській області