Результати конкурсу (ГУДМС України в Запорізькій області, наказ від 05.09.2017)

Результати конкурсу (ГУДМС України в Запорізькій області, наказ від 05.09.2017)

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату та територіальних підрозділів Управління, проведеного 26 вересня 2017 року, відповідно до наказу УДМС України в Запорізькій області від 05 вересня 2017 року №129-к «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби», оголошення про проведення конкурсу розміщені на офіційному веб-сайті Нацдержслужби № 41280, 41281, 41282, 41283, 41284.

п/п

Найменування посади

Прізвище, ім’я, по батькові кандидата

Загальна кількість балів набраних кандидатами

Примітка

1.

Провідний спеціаліст (тимчасово, на період відпустки основного працівника по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) Енергодарського міського відділу

Голік Тетяна Миколаївна

5,22

Переможець конкурсу

-

-

Другий за результатом конкурсу відсутній

2.

Головний спеціаліст  (тимчасово, на період відпустки основного працівника без збереження заробітної плати, як матері, яка доглядає за дитиною, що потребує домашнього догляду) сектору оформлення документів Дніпровського районного відділу у місті Запоріжжі

Єрьоменко Надія Володимирівна

5

Переможець конкурсу

-

-

Другий за результатом конкурсу відсутній

3.

Головний спеціаліст Олександрівського районного відділу у місті Запоріжжі 

Федотова Катерина Іванівна

7,56

Переможець конкурсу

-

-

Другий за результатом конкурсу відсутній

 

На вакантну посаду заступника начальника відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління жодної заяви подано не було.

У зв’язку з тим, що Татосян Е.А. та Чугунова А.В., кандидати на посаду головного спеціаліста Олександрівського районного відділу у місті Запоріжжі, Развозжаева Т.О., кандидат на посаду головного спеціаліста (тимчасово, на період відпустки основного працівника без збереження заробітної плати, як матері, яка доглядає за дитиною, що потребує домашнього догляду) сектору оформлення документів Дніпровського районного відділу у місті Запоріжжі, Хлепітько Т.І., кандидат на посаду головного спеціаліста Чернігівського районного сектору, під час тестування набрали недостатню кількість прохідних балів їм було виставлено 0 балів. Таким чином відповідно до пункту 36 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 р. № 246 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 648) вони є такими, що не пройшли електронне тестування.

Геворкян А. Б. та Сапко І.І., кандидати на посаду головного спеціаліста Олександрівського районного відділу у місті Запоріжжі за результатами співбесіди по оцінюванню кожної окремої вимоги набрали 0,5 та менше балів, що не відповідає вказаним вимогам, та вважаються такими що не пройшли конкурсний відбір.

Скрипник А.М. та Компанець А.О, кандидати на посаду головного спеціаліста Олександрівського районного відділу у місті Запоріжжі не з’явилися для проведення співбесіди та вважаються такими що не пройшли конкурсний відбір.

Управління ДМС у Запорізькій області