Результати конкурсу (УДМС України в Дніпропетровській області, наказ від 23.07.2018 № 79)

Результати конкурсу (УДМС України в Дніпропетровській області, наказ від 23.07.2018 № 79)

Результати конкурсу на зайняття посад державної служби проведеного відповідно до наказу ГУ ДМС України в Дніпропетровській області від 23 липня 2018 року  № 79 «Про оголошення конкурсу на вакантні посади державної служби»

Порядковий номер вакансії на сайті Нацдержслужби Назва посади Прізвище, ім’я, по батькові кандидата Результати (загальна сума балів) Примітки
94019 Заступник начальника відділу по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції  Чепуріна Олена Миколаївна 17.43 Переможець конкурсу
94020 Завідувач сектору організаційної роботи Плісов Сергій Геннадійович 17.86 Переможець конкурсу
94021 Завідувач сектору стандартів роботи та контролю якості Виноградова Катерина Юріївна 15.86 Переможець конкурсу
94022 Завідувач ресурсно-господарського сектору Мережко Ігор Вікторович 16.14 Переможець конкурсу
94023 Завідувач сектору архівної роботи Свіренко Юлія Олександрівна 16.71 Переможець конкурсу
94024 Завідувач сектору оформлення документів Новомосковського районного відділу Слаква Катерина Борисівна 13.14 Переможець конкурсу
94025 Завідувач сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Карпенко Олена Анатоліївна 15.86 Переможець конкурсу
94026 Провідний спеціаліст відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції  Дишлевич Олена Миколаївна 8.29 Переможець конкурсу
94027 Головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Кинебас Володимир Петрович 10 Переможець конкурсу
94027 Головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Кудрявцев Владислав Олександрович 9.43 Переможець конкурсу
94028 Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Шестак Владислав Анатолійович 6.14 Переможець конкурсу
94029 Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення Моргун Олексій Олексійович 8.86 Переможець конкурсу
94030 Головний спеціаліст сектору організаційної роботи Бондарева Наталія Євгенівна 9.71 Переможець конкурсу
94031 Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та контролю якості Рибалко Євген Олександрович 10 Переможець конкурсу
94032 Головний спеціаліст ресурсно-господарського сектору Голуб Світлана Леонідівна 9.14 Переможець конкурсу
94033 Головний спеціаліст Шевченківського районного відділу у місті Дніпрі Тронько Катерина Костянтинівна 7.14 Переможець конкурсу
94035 Головний спеціаліст Саксаганського районного відділу у місті Кривому Розі Голяк Еріка Саулівна 8.86 Переможець конкурсу
94036 Провідний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Котляр Анна Геннадіївна 9.43 Переможець конкурсу
94019 Заступник начальника відділу по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром Управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції  Максименко Артем Вікторович 14.86 Другий за результатами конкурсу
94021 Завідувач сектору стандартів роботи та контролю якості Максименко Артем Вікторович 13 Другий за результатами конкурсу
94027 Головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Левченко Ірина Вікторівна 7.43 Другий за результатами конкурсу
94029 Головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення Клименко Анастасія Олегівна 7.86 Другий за результатами конкурсу
94033 Головний спеціаліст Шевченківського районного відділу у місті Дніпрі Яковенко Тетяна Сергіївна 5.29 Другий за результатами конкурсу
94036 Провідний спеціаліст сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства Управління у справах іноземців та осіб без громадянства Тронько Катерина Костянтинівна 8.43 Другий за результатами конкурсу

 

У зв’язку з тим, що Багдасарян І.А., Безкоровайний Ю.І., Коськовецький В.О., Проскуріна Є.К., Жеглінська Т.О., Карпук О.М., Селяніна Н.М., Пашкова Т.В., Мачихін А.Ю., Демченко Д.О., Зінов’єва О.О. під час тестування набрали недостатню кількість прохідних балів їм було виставлено 0 балів; Машталір М.О., Швець А.І. не з’явилися для проходження тестування протягом часу, передбаченого для тестування. Таким чином відповідно до абзацу 1 пункту 39 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648), вони є такими, що не пройшли тестування та не були допущені до наступного етапу конкурсу.

У зв’язку з тим, що Орлянська М.В., Делієва А.В., Рахматова К.В. під час проведення співбесіди отримали середній бал 0,5 або нижче за однією з вимог, Машталір М.О. не з’явилася для проведення співбесіди, вони відповідно до абзацу 2 пункту 53 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 №246 (в редакції постанови КМУ від 18.08.2017 №648), вважаються такими, що не пройшли конкурсний відбір та не можуть бути включеними до загального рейтингу

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області