Результати конкурсу (ГУДМС України в Донецькій області, від 04.02.2019 № 9)

Результати конкурсу (ГУДМС України в Донецькій області, від 04.02.2019 № 9)

Інформація про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», проведеного відповідно до наказу ГУ ДМС України в Донецькій області від 04.02.2019 № 9:

Номер вакансії згідно сайту Нацдержслужби

Найменування посади

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Загальна сума балів

Примітка

122227

Заступник начальника відділу з питань тимчасового та постійного проживання іноземців та осіб без громадянства управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «Б»

Снігур Наталія Миколаївна

11

Переможець конкурсу

122228

Заступник начальника відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення управління у справах іноземців та осіб без громадянства Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «Б»

Гладкий Василь Михайлович

12,61

Переможець конкурсу

122229

Завідувач сектору оформлення документів Лівобережного районного відділу у м. Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «Б»

Трубіцин Костянтин Роальдович

11

Переможець конкурсу

122230

Головний спеціаліст відділу з питань паспортизації, реєстрації та еміграції управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Ходанович Ельвіра Миколаївна

7,25

Переможець конкурсу

122231

Головний спеціаліст відділу управління персоналом Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Рябова Олена Валеріївна

9,62

Переможець конкурсу

122233

Головний спеціаліст з режимно-секретної роботи Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Українська Яна Сергіївна

6,12

Переможець конкурсу

122234

Провідний спеціаліст Кальміуського районного відділу у м. Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Кандидат не пройшов співбесіду

Переможця конкурсу не визначено

122235

Провідний спеціаліст Лівобережного районного відділу у м. Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В» (тимчасово вакантна посада на період відпустки по догляду за дитиною основного працівника до фактичного виходу на роботу такого працівника)

Родак Світлана Юріївна

6,74

Переможець конкурсу

122236

Головний спеціаліст Центрального районного відділу у м. Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Такташова Ельміра Ахтемівна

7,24

Переможець конкурсу

Стьопіна Ірина Леонідівна

5

Другий за результатами конкурсу

122237

Провідний спеціаліст Центрального районного відділу у м. Маріуполі Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Федорова Марина Геннадіївна

6

Переможець конкурсу

122238

Провідний спеціаліст Маріупольського міжрайонного відділу міграційного контролю та адміністративного провадження Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Кутовий Ігор Валерійович

5

Переможець конкурсу

122239

Провідний спеціаліст Бахмутського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Щербань Світлана Геннадіївна

6

Переможець конкурсу

122239

Провідний спеціаліст Бахмутського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Місик Ольга Олександрівна

3,98

Переможець конкурсу

122240

Провідний спеціаліст Великоновосілківського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Дмитрієва Марина Сергіївна

6,37

Переможець конкурсу

122241

Головний спеціаліст Вугледарського міського сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Корнієнко Галина Пилипівна

5,37

Переможець конкурсу

122242

Провідний спеціаліст Дружківського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Баранова Лариса Василівна

4,74

Переможець конкурсу

122243

Головний спеціаліст сектору оформлення документів Краматорського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Чудайкіна Світлана Віталіївна

6

Переможець конкурсу

122245

Провідний спеціаліст Марʼїнського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Кандидат не пройшов співбесіду

Переможця конкурсу не визначено

122246

Головний спеціаліст Мирноградського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Канєва Людмила Ігорівна

6

Переможець конкурсу

122248

Провідний спеціаліст Селидівського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області, категорія «В»

Живага Олександра Анатоліївна

7,11

Переможець конкурсу

На вакантну посаду провідного спеціаліста відділу управління персоналом Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області – 2 посади (122232), головного спеціаліста Мар’їнського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області (122244), головного спеціаліста Селидівського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області (122247), конкурс не проводився, у зв’язку із відсутністю кандидатів на зайняття цієї посади.

 

Головне управління ДМС у Донецькій області