Результати конкурсу (УДМС України в Івано-Франківській області, наказ від 17.04.2017)

Результати конкурсу (УДМС України в Івано-Франківській області, наказ від 17.04.2017)

Відповідно наказів УДМС України в Івано-Франківській області «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади» від 11.04.2017 № 83-к, №84-к та № 85-к в Управлінні Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області 04 – 10 травня 2017 року проведено три конкурси на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б».

За результатами конкурсів:

  1. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу бухгалтерської служби та фінансово-ресурсного забезпечення УДМС України в Івано-Франківській області визнано Риснюк Оксану Миколаївну, яка набрала 13,63 бали. Другого за результатами конкурсу кандидата не визначено, оскільки документи на участь у конкурсі подав один кандидат.
  2. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС України в Івано-Франківській області визнано Небора Тараса Миколайовича, який набрав 12,75 балів. Другим за результатами конкурсу кандидатом визначено, Кобилюк Ірину Василівну, яка набрала 10,25 балів.
  3. Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації УДМС України в Івано-Франківській області визнано Костюк Світлану Григорівну, яка набрала 13,38 балів. Другим за результатами конкурсу кандидатом визначено, Круль Світлану Василівну, яка набрала 10,25 балів.

Управління ДМС в Івано-Франківській області