Результати конкурсу (УДМС України в Івано-Франківській області, наказ від 19.09.2017)

Результати конкурсу (УДМС України в Івано-Франківській області, наказ від 19.09.2017)

Відповідно до наказу УДМС України в Івано-Франківській області «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади» від 19.09.2017 № 227-к в Управлінні Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області в період з 10 по 12 жовтня 2017 року проведено конкурси на зайняття наступних вакантних посад:

  • категорії «Б» - заступника начальника відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації (1 посада), за результатами якого переможцем визнано Бердана Юрія Георгійовича, який набрав 13 балів.
  • категорії «Б» - завідувача сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції (1 посада) за результатами якого переможцем визнано Люклян Маріанну Богданівну, яка набрала 14 балів. Другим за результатами конкурсу кандидатом визначено Реку Ольгу Миколаївну, яка набрала 10 балів.
  • категорії «В» - головного спеціаліста зі зв’язків з громадскістю та ЗМІ (1 посада), за результатами якого переможцем визнано Іванків Наталію Валеріївну, яка набрала 8,8 балів. Другим за результатами конкурсу кандидатом визначено Маховську Ольгу Йосипівну, яка набрала 7,6 балів.

Управління ДМС в Івано-Франківській області