Результати конкурсу (УДМС України в Одеській області, наказ від 12.06.2018 №162/аг)

Результати конкурсу (УДМС України в Одеській області, наказ від 12.06.2018 №162/аг)

Інформація про переможців конкурсу та других за результатами конкурсу на зайняття посад категорії «Б» та «В» в Головному управлінні Державної міграційної служби України в Одеській області, проведеного відповідно до наказу ГУ ДМС України в Одеській області від 12 червня  2018 року № 162/аг:

 

  1. Завідувач сектору стандартів роботи та контролю якості Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія Б):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92328

Гребенко Інна Петрівна

11,66

Переможець конкурсу

92328

Палько Наталя Іванівна

11

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Завідувач ресурсно-господарського сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія Б):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92329

Глазова Тетяна Анатоліївна

9,83

Переможець конкурсу

92329

Павловський Володимир Володимирович

9,34

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та контролю якості Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92335

Чміль Алла Валеріївна

10

Переможець конкурсу

92335

Пасулько Євген Васильович

9,33

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст відділу по роботі з Єдиним державним демографічним реєстром управління з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92330

Старков Владислав Валерійович

10

Переможець конкурсу

90330

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

5.Головний спеціаліст  відділу інформаційних технологій Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92332

Зайченко Дмитро В`ячеславович

9,66

Переможець конкурсу

92332

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст відділу з питань паспортизації, реєстрації та еміграції управління з питань громадянства,  паспортизації, реєстрації та еміграції Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92331

Філоненко Євгеній Юрійович

9,83

Переможець конкурсу

92331

Тригубенко Юлія Геннадіївна

9,33

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності (лінія з нарахування заробітної плати) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92333

Удалих Оксана Олександрівна

10

Переможець конкурсу

92333

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст відділу бухгалтерської служби, фінансування та звітності (лінія з ведення бухгалтерського обліку, операцій з надходження, руху та вибуття запасів) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92334

Селецька Ольга Леонтіївна

9,66

Переможець конкурсу

92334

Каштелян Лариса Миколаївна

9,01

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст сектору організаційної роботи  Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92336

Сердюк Тетяна Валеріївна

7,5

Переможець конкурсу

92336

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Київського районного відділу у місті Одесі (паспортна лінія: ID-картки, паспорти для виїзду за кордон) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92338

Пославська Ангеліна Юріївна

9,66

Переможець конкурсу

92338

Ребець Юлія Євгенівна

9,33

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст  Київського районного відділу у місті Одесі (лінія по роботі з іноземцями та особами без громадянства) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92337

Кучер Юлія Олександрівна

10

Переможець конкурсу

92337

Рамжев Олександр Дмитрович

9,67

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Малиновського районного відділу у місті Одесі Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92339

Кітаєва Ірина Володимирівна

8,5

Переможець конкурсу

92339

Ребець Юлія Євгенівна

7,83

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст  Малиновського районного відділу у місті Одесі Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92340

Павленко Тетяна Іванівна

8

Переможець конкурсу

92340

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Суворовського районного відділу у місті Одесі Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92341

Белека Олена Олександрівна

9,33

Переможець конкурсу

92341

Швець Альона Анатоліївна

8,5

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Суворовського районного відділу у місті Одесі Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92342

Юрченко Ганна Вікторівна

7,33

Переможець конкурсу

92342

Бондар Тетяна Вікторівна

6

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Ананьївського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92344

Пришняк Ірина Михайлівна

7,67

Переможець конкурсу

92344

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Арцизького районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92345

Комиш Анастасія Степанівна

9,16

Переможець конкурсу

92345

Борлак Тетяна Єлисеївна

8,5

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Березівського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92346

Ферелетич Інна Володимирівна

7,5

Переможець конкурсу

92346

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Білгород-Дністровського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92347

Консул Сергій Михайлович

8,33

Переможець конкурсу

92347

Пономаренко Ірина Миколаївна

6,5

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Іванівського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92348

Шкварок Ганна Сергіївна

7

Переможець конкурсу

92348

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Ізмаїльського районного відділу (паспортна лінія: ID-картки) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92350

Тімашова Марія Михайлівна

9,67

Переможець конкурсу

92350

Савченко Алла Валеріївна

8

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Ізмаїльського районного відділу (паспортна лінія: ID-картки та паспорти для виїзду за кордон) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92349

Жмур Мар`яна Костянтинівна

8,83

Переможець конкурсу

92349

Москова Ірина Дмитрівна

8,51

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Кілійського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92351

Бурлак Людмила Олександрівна

9,33

Переможець конкурсу

92352

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Кілійського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92352

Кас`яненко Анастасія В`ячеславівна

7,5

Переможець конкурсу

92352

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Захарівського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92353

Непомяща Анна Олександрівна

9,83

Переможець конкурсу

92353

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Окнянського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

 

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92355

Кислов Олександр Миколайович

8,34

Переможець конкурсу

92355

Попова Альона Іванівна

7

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Роздільнянського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92356

Халявицька Марина Зиновіївна

8,66

Переможець конкурсу

92356

Литвин Олена Миколаївна

8

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Роздільнянського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області – тимчасово вакантна посада (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92357

Халявицька Марина Зиновіївна

8,67

Переможець конкурсу

92357

Литвин Олена Миколаївна

7,83

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Савранського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92358

Столяр Ганна Володимирівна

8,5

Переможець конкурсу

92358

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Тарутинського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92363

Міхова Наталія Дмитрівна

9,33

Переможець конкурсу

92363

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Чорноморського міського відділу (паспортна лінія: ID-картки та паспорти для виїзду за кордон) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92360

Баранова Анастасія Ігорівна

9,5

Переможець конкурсу

92360

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Головний спеціаліст Ширяївського районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92362

Чабанюк Катерина Володимирівна

6,33

Переможець конкурсу

92362

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

  1. Провідний спеціаліст Чорноморського міського відділу (паспортна лінія: паспорти для виїзду за кордон) Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92361

Відсутній

-

Переможець конкурсу

92361

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Саратського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92359

Відсутній

-

Переможець конкурсу

92359

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

  1. Провідний спеціаліст Суворовського районного відділу у місті Одесі Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92343

Відсутній

-

Переможець конкурсу

92343

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

36.Головний спеціаліст Ренійського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Одеській області – тимчасово вакантна посада (категорія В):

П.І.Б.

Загальна кількість балів

Результат

92354

Відсутній

-

Переможець конкурсу

92354

Відсутній

-

Другий за результатами конкурсу

 

 

 

Головне управління ДМС в Одеській області