Результати конкурсу (УДМС України в Сумській області, наказ від 26.07.2018 №115)

Результати конкурсу (УДМС України в Сумській області, наказ від 26.07.2018 №115)

На виконання вимог статті 28 Закону України «Про державну службу», пунктів 59 та 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246, Управління Державної міграційної служби України в Сумській області (далі - Управління) надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», проведеного 28-29 серпня 2018 року відповідно до наказу Управління від 26.07.2018 №115 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби»:

№ оголошення

Назва

вакантної посади

Прізвище,ім’я та по батькові кандидата

Загальна

сума балів

Примітка

94615

Завідувач ресурсно-господарського сектору

--------

--------

Документів

не подано

94616

Завідувач сектору стандартів роботи та контролю якості

Мурашко

Олег Іванович

 

13,0

Переможець конкурсу

94617

Завідувач сектору оформлення документів Шосткинського міського відділу

Носкова

Анна Олегівна

 

12,8

Переможець конкурсу

94617

Завідувач сектору оформлення документів Шосткинського міського відділу

Круш Марина Михайлівна

11,0

Другий за результатами конкурсу

94618

Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та

контролю якості

Майборода Тетяна Анатоліївна

 

6,8

Переможець конкурсу

94618

Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та

контролю якості

Тютченко Оксана Анатоліївна

 

5,2

Другий за результатами конкурсу

94619

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення

Паливода Ігор Євгенович

 

6,8

Переможець конкурсу

94620

Головний спеціаліст Білопільського районного сектору

Желтобрюх Лариса Олександрівна

 

7,2

Переможець конкурсу

94620

Головний спеціаліст Білопільського районного сектору

Макаренко Альона Олексіївна

 

5,2

Другий за результатами конкурсу

94621

Головний спеціаліст Кролевецького районного сектору

Жеребцова Олена Вікторівна

 

5,6

Переможець конкурсу

94622

Головний спеціаліст Липоводолинського районного сектору

Яковенко Олена Анатоліївна

 

6,6

Переможець конкурсу

94622

Головний спеціаліст Липоводолинського районного сектору

Мороз Андрій Володимирович

 

4,2

Другий за результатами конкурсу

94623

Головний спеціаліст Роменського міського відділу

Ситник Ірина Вікторівна

 

7,4

Переможець конкурсу

94623

Головний спеціаліст Роменського міського відділу

Холод Олена Віталіївна

 

5,6

Другий за результатами конкурсу

94624

Головний спеціаліст Тростянецького міського сектору

--------

--------

Кандидат не пройшов тестування

94625

Спеціаліст Середино-Будського районного сектору

Пастухова Світлана Олександрівна

 

5,8

Переможець конкурсу

Управління ДМС у Сумській області