Результати конкурсу (УДМС України в Вінницькій області, від 14 серпня 2018 року № 143 -к)

Список переможців конкурсу та другого за результами конкурсу кандидата на заміщення вакантної посади державного службовця УДМС України у Вінницькій області

 

п/п

 

Посада

 

Кандидат

 

Примітки

1

Головний спеціаліст Бершадського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Яречук Олексій Петрович

 

20,0

Переможець конкурсу

2

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення УДМС України у Вінницькій області

Заїка

Олег Вікторович

 

18,3

Переможець конкурсу

3

Головний спеціаліст 1-го міського відділу у м.Вінниці  УДМС України у Вінницькій області

Ратушняк Оксана Петрівна

18,0

Переможець конкурсу

4

Головний спеціаліст Чернівецького районного сектору УДМС України у Вінницькій області

Заремба Вікторія Станіславівна

 

17,0

Переможець конкурсу

5

Головний спеціаліст Немирівського районного сектору  УДМС України у Вінницькій області

Гладка Тетяна Василівна

 

16,0

Переможець конкурсу

6

Головний спеціаліст Вінницького  районного відділу  УДМС України у Вінницькій області

Воронович Олена Дмитрівна

 

15,0

Переможець конкурсу

7

Головний спеціаліст Вінницького  районного відділу  УДМС України у Вінницькій області

 

Чурпій Анастасія Євгенівна

 

15,0

Переможець конкурсу

8

Головний спеціаліст Томашпільського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

Філь Людмила Анатоліївна

 

15,0

Переможець конкурсу

9

Головний спеціаліст Піщанського районного сектору  УДМС України у Вінницькій області

Амосюк Віта Володимирівна

 

14,4

Переможець конкурсу

10

Головний спеціаліст Вінницького  районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Бевз Оксана Петрівна

 

14,0

Другий за результами конкурсу кандидат

11

Головний спеціаліст Барського районного відділу  УДМС України у Вінницькій області

Пінчук Олександр Віталійович

 

14,0

Переможець конкурсу

12

Головний спеціаліст Хмільницького районного відділу  УДМС України у Вінницькій області

Петрик Тетяна Леонідівна

 

14,0

Переможець конкурсу

13

Головний спеціаліст Жмеринського районного відділу   УДМС України у Вінницькій області

Іванченко Тетяна Сергіївна

 

 

 

 

 

14,0

Переможець конкурсу

14

Головний спеціаліст Шаргородського  районного відділу

УДМС України у Вінницькій області

Медончак Володимир Володимирович

 

 

14,0

Переможець конкурсу

15

Головний спеціаліст Немирівського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

Марусич Лілія Володимирівна

 

14,0

Другий за результами конкурсу кандидат

16

Головний спеціаліст Бершадського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Поліщук  Вячеслав Васильович

 

 

 

 

 

14,0

Переможець конкурсу

17

Головний спеціаліст Барського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Мурга Інна Вільївна

 

13,4

Другий за результами конкурсу кандидат

18

Головний спеціаліст 1-го міського відділу у м.Вінниці  УДМС України у Вінницькій області

Уманець Тетяна Олександрівна

 

13,3

Другий за результами конкурсу кандидат

19

Головний спеціаліст Шаргородського  районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Шведюк Тетяна Григорівна

 

13,0

Переможець конкурсу

20

Головний спеціаліст Жмеринського районного відділу  УДМС України у Вінницькій області

Курчик Олена Володимирівна

 

12,0

Другий за результами конкурсу кандидат

21

Головний спеціаліст Чечельницького районного сектору УДМС України у Вінницькій області

Бородай Тетяна Миколаївна

 

11,0

Переможець конкурсу

22

Головний спеціаліст Гайсинського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

Єнютін Віктор Вікторович

 

11,0

Переможець конкурсу

23

Головний спеціаліст Чернівецького районного сектору УДМС України у Вінницькій області

Якубовський Дмитро Леонідович

 

 

11,0

Другий за результами конкурсу кандидат

24

Головний спеціаліст Піщанського районного сектору  України у Вінницькій області

 

Сокирба Олег Валерійович

 

 

10,3

Другий за результами конкурсу кандидат

25

Головний спеціаліст відділу організації запобігання нелегальній міграції,

реадмісії та видворення УДМС України у Вінницькій області

Петрунчак Ігор Григорович

 

 

9,0

Переможець конкурсу

Управління ДМС у Вінницькій області