Результати конкурсу (УДМС України в Хмельницькій області, наказ 19.07.2018 № 100)

         Відповідно до Закону України «Про державну службу» та «Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (із змінами), інформуємо про переможців конкурсу та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття посад державної служби категорій «Б» та «В» Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області (конкурс проводився з 15 по 21 серпня 2018 року включно)

Прізвище, ім’я та по батькові

Найменування посади

Порядковий номер вакансії на portal.nads.gov.ua

Загальна кількість балів

Примітка

    1           

Карпова Валентина Василівна

Завідувач сектору оформлення документів № 2 відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

93752

12,17

переможець конкурсу

    2           

Сітанський Валерій Антонович

Заступник начальника відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції

93753

11,33

переможець конкурсу

    3           

Кучма Олександр Володимирович

Завідувач сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства відділу у справах іноземців та осіб без громадянства

93754

11,83

переможець конкурсу

    4           

Чорномаз Дмитро Анатолійович

Заступник начальника відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення

93755

11,83

переможець конкурсу

    5           

Конюк Віктор Володимирович

Заступник начальника відділу інформаційних технологій

93756

11,50

переможець конкурсу

    6           

Кобера Людмила Володимирівна

Заступник начальника відділу управління персоналом

93757

13,50

переможець конкурсу

    7           

Василяк Олена Іванівна

11,83

другий за результатами конкурсу кандидат

    8           

Антонюк Дмитро Володимирович

Завідувач сектору організаційної роботи

93758

12,83

переможець конкурсу

    9           

Цісельська Олена Ігорівна

12,67

другий за результатами конкурсу кандидат

  10         

Гринюк Вадим Васильович

Завідувач сектору архівної роботи

93760

13,17

переможець конкурсу

  11         

Побережна Тетяна Дмитрівна

11,00

другий за результатами конкурсу кандидат

  12         

Гуменюк Каріна Леонідівна

Завідувач сектору оформлення документів № 1 Кам’янець-Подільського районного відділу

93761

12,33

переможець конкурсу

  13         

Габельчук Святослав Юрійович

Завідувач сектору оформлення документів № 3 Хмельницького районного відділу

93762

13,17

переможець конкурсу

  14         

Шевчук Олена Володимирівна

Завідувач сектору у справах іноземців та осіб без громадянства Шепетівського районного відділу

93763

13,33

переможець конкурсу

  15         

Чорномаз Дмитро Анатолійович

Головний спеціаліст сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

93764

8,67

переможець конкурсу

  16         

Таргоній Роман Володимирович

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції

93765

7,83

переможець конкурсу

  17         

Медведєва Марина Дмитрівна

7,50

другий за результатами конкурсу кандидат

  18         

Собков Андрій Олегович

Провідний спеціаліст відділу інформаційних технологій

93766

8,83

переможець конкурсу

  19         

Обозовий Вадим Васильович

6,67

другий за результатами конкурсу кандидат

  20         

Фортельна Юлія Юріївна

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення (строковий трудовий договір)

93767

9,00

переможець конкурсу

  21         

Музика Артем Васильович

8,33

другий за результатами конкурсу кандидат

  22         

Сидорук Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст сектору юридичного забезпечення

93768

9,17

переможець конкурсу

  23         

Таран Дарія Богданівна

8,50

другий за результатами конкурсу кандидат

  24         

Сидорук Юлія Миколаївна

Провідний спеціаліст відділу управління персоналом

93769

9,17

переможець конкурсу

  25         

Таран Дарія Богданівна

8,50

другий за результатами конкурсу кандидат

  26         

Горбань Олександр Миколайович

Головний спеціаліст сектору організаційної роботи

93770

9,17

переможець конкурсу

  27         

Таран Дарія Богданівна

Провідний спеціаліст сектору організаційної роботи

93771

8,83

переможець конкурсу

  28         

Семків Ростислав Романович

Головний спеціаліст сектору стандартів роботи та контролю якості

93772

8,17

переможець конкурсу

  29         

Гашинський Олександр Олександрович

Спеціаліст Волочиського районного сектору

93773

8,00

переможець конкурсу

  30         

Фурман Ліна Володимирівна

Головний спеціаліст Дунаєвецького районного відділу

93774

7,67

переможець конкурсу

  31         

Кухар Олександр Анатолійович

6,83

другий за результатами конкурсу кандидат

  32         

Кухар Олександр Анатолійович

Спеціаліст Дунаєвецького районного відділу

93775

6,83

переможець конкурсу

  33         

Загаєвська Світлана Миколаївна

Провідний спеціаліст Красилівського районного сектору (строковий трудовий договір)

93776

6,50

переможець конкурсу

  34         

Міцюк Віталій Вікторович

Провідний спеціаліст Красилівського районного сектору

93777

8,33

переможець конкурсу

  35         

Загаєвська Світлана Миколаївна

6,50

другий за результатами конкурсу кандидат

  36         

Панчук Ірина Василівна

Провідний спеціаліст Теофіпольського районного сектору

93779

5,00

переможець конкурсу

  37         

Яковлева Олена Володимирівна

Головний спеціаліст Хмельницького районного відділу

93780

8,00

переможець конкурсу

  38         

Януш-Мацько Юлія Анатоліївна

7,17

другий за результатами конкурсу кандидат

  39         

Чубок Олексій Іванович

Головний спеціаліст сектору  у справах іноземців та осіб без громадянства Хмельницького районного відділу

93781

8,83

переможець конкурсу

  40         

Звезда Андрій Володимирович

8,00

другий за результатами конкурсу кандидат

  41         

Пилипчук Уляна Олегівна

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 2 Хмельницького районного відділу

93782

8,33

переможець конкурсу

  42         

Земляк Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст сектору оформлення документів № 3 Хмельницького районного відділу

93783

7,83

переможець конкурсу

         Одночасно повідомляємо, що у конкурсі на зайняття посад завідувача сектору оформлення документів № 2 відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції, заступника начальника відділу з питань шукачів захисту та соціальної інтеграції, завідувача сектору централізованого оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства відділу у справах іноземців та осіб без громадянства, заступника начальника відділу інформаційних технологій, завідувача сектору оформлення документів № 3 Хмельницького районного відділу, завідувача сектору у справах іноземців та осіб без громадянства Шепетівського районного відділу, провідного спеціаліста Красилівського районного сектору (строковий трудовий договір) та спеціаліста Дунаєвецького районного відділу брали участь по одному кандидату, у зв’язку з чим другі за результатами конкурсу кандидати на зайняття зазначених посад відсутні.

Кандидати на зайняття посад завідувача сектору оформлення документів
№ 1 Кам’янець-Подільського районного відділу та провідного спеціаліста Теофіпольського районного сектору за результатами тестування набрали 0 балів, вважаються такими, що не пройшли тестування, та не допущені до чергового етапу конкурсу, у зв’язку з чим другі за результатами конкурсу кандидати на зайняття зазначених посад відсутні.

При проходженні співбесіди на зайняття посад заступника начальника відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення, завідувача сектору стандартів роботи та контролю якості, головного спеціаліста сектору з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції, головного спеціаліста сектору організаційної роботи, провідного спеціаліста сектору організаційної роботи, головного спеціаліста сектору стандартів роботи та контролю якості, спеціаліста Волочиського районного сектору, спеціаліста Старосинявського районного сектору, головного спеціаліста сектору оформлення документів № 2 Хмельницького районного відділу та головного спеціаліста сектору оформлення документів № 3 Хмельницького районного відділу кандидати, які брали участь у конкурсі, отримали середні бали 0,5 або нижче за однією з вимог та вважаються такими, що не пройшли конкурсний відбір, у зв’язку з чим переможці конкурсу та / або другі за результатами конкурсу кандидати на зайняття зазначених посад відсутні.

Управління ДМС у Хмельницькій області