Чи обов`язково здійснювати попереднє заповнення онлайн-анкети під час запису у чергу?

Відповідно до пункту 6 розділу ІІ Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України, затвердженого наказом МВС від 05.09.2018 № 732 під час реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу на офіційному веб-сайті ДМС можна попередньо заповнити окремі поля для подальшого формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру для отримання послуги в органі ДМС.

Таким чином, використання сервісу «Анкета на біометричні документи онлайн» під час запису в електронну чергу НЕ Є ОБОВ`ЯЗКОВИМ.

Я не знайшов відповідь