Чи можливо здійснити реєстрацію місця проживання одночасно з подачею заяви про видачу паспорта громадянина України?

Так. Особа, яка досягла 16-річного віку (лише тільки одна категорія) та не має паспорта громадянина України і реєстрації місця проживання, може одночасно подати заяви про видачу паспорта та про реєстрацію місця проживання (пункт 1.5 Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 13 квітня 2012 року № 320).

Я не знайшов відповідь