Який порядок оформлення паспорта громадянина України замість втраченого або викраденого для внутрішньо переміщених осіб?

Громадяни України, які виявили бажання отримати статус внутрішньо переміщеної особи відповідно до статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», але втратили паспорт, подають заяву про втрату паспорта до територіального підрозділу ДМС за місцем фактичного проживання та документуються тимчасовим посвідченням відповідно до розділу VII Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 13 квітня 2012 року № 320. Відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509 «Про облік внутрішньо переміщених осіб» тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України, є підставою для подання заяви та отримання довідки внутрішньо переміщеної особи. Відповідне рішення щодо документування паспортом або вклеювання фотокартки до паспорта приймається після надання особою даної довідки із зазначенням фактичного місця проживання під час подання документів для оформлення паспорта. Разом з тим, враховуючи, що на сьогодні в Україні дані про видані документи, що посвідчують особу громадянина України (крім паспортів для виїзду за кордон), та реєстраційні обліки ведуться на паперових носіях, особам, які проживають на тимчасово окупованій території Україні, оформлення і видача паспорта громадянина України замість утраченого/викраденого здійснюється за умови пред’явлення документів, які були підставою для видачі попереднього паспорта громадянина України, чи їх копій. Крім того, до розгляду може бути прийнято будь-які інші наявні документи з фотокартками особи, на ім’я якої оформляється паспорт.

Я не знайшов відповідь