Як бути у разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон особі, яка не досягла шістнадцятирічного віку та проживає з одним із батьків, а місцезнаходження другого з батьків невідоме?

У разі оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон такій особі необхідно подати оригінал або засвідчену в установленому порядку копію одного з таких документів:

  • свідоцтва про смерть другого з батьків;
  • рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
  • рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
  • рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
  • довідки про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету;
  • оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України.

Я не знайшов відповідь