Україна і Туреччина підписали Угоду про взаємні поїздки громадян по ID-картками

Україна і Туреччина підписали Угоду про взаємні поїздки громадян по ID-картками

Україна і Туреччина підписали Угоду про взаємні поїздки громадян по ID-картками

Під час офіційного візиту Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Турецької Республіки підписано Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про умови взаємних поїздок громадян.

Церемонія підписання відбулася у присутності Глав Урядів України та Туреччини за результатами їх переговорів.

Положеннями зазначеної Угоди передбачається, що громадяни України і громадяни Турецької Республіки, які користуються паспортами в формі карти (ID), що містить безконтактний електронний носій, матимуть можливість в'їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Туреччини і України відповідно терміном до 90 днів протягом 180 днів.

Реалізація положень Угоди сприятиме розвитку двосторонніх відносин між двома країнами, інтенсифікації контактів в соціально-економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах.

Також було підписано Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та Головою Ради вищої освіти Турецької Республіки Ектой Сарач Меморандум про співпрацю між Міністерством освіти і науки України та Радою вищої освіти Турецької Республіки в сфері вищої освіти.

Документ закріплює домовленості, досягнуті під час офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Турецької Республіки 9-10 березня 2016 року і візиту Голови Ради вищої освіти Турецької Республіки Екти Сарач в Україну 23 травня 2016 року.

 

За матеріалами kmu.gov.ua