Громадянам України

Інструкція з користування сервісом

Запис до електронної черги на послугу: Помилка! Не обрано послугу

УВАГА! На період карнтину може бути змінено порядок обслуговування. Також може бути недоступний запис в електронну чергу у окремих підрозділах.

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені. Невідповідність даних, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним фізичної особи є підставою для скасування реєстрації в електронній черзі.

Важливо. У зв'язку із підвищеним попитом на закордонні паспорти та обмеженими технічними можливостями оформлення документів, місця у черзі до деяких підрозділів швидко резервуються громадянами.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі картки також можна оформити у центрах ДП "Документ" та Центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які оформлюють біометричні документи. Більшість ЦНАП мають власні системи запису до електронної черги і здійснити запис до цих черг на сайті Державної міграційної служби України неможливо.

Паспортні сервіси також мають технічні можливості щодо здійснення виїзного оформлення біометричних документів (зверніть увагу, при оформленні документів у паспортних сервісах додатково до адміністративного збору оплачується сервісний збір).

Для внесення кваліфікованого електронного підпису (КЕП) до ID-картки в електронну чергу записуватись не потрібно.

Відповіді на найбільш поширені запитання щодо роботи сервісу «Електронна черга»

Додаткова інформація

Порядок роботи сервісу

Порядок роботи сервісу регламентовано наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484.

Зверніть будь-ласка Вашу увагу на наступні положення:

Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше:паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон). Оплатити послуги можна самостійно у будь-якому банку або онлайн (після реєстрації в електронній черзі).

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

У разі неможливості доступу до веб-сайту ДМС або відсутності вільних місць в онлайн черзі можна скористатися іншими видами запису в електронну чергу безпосередньо в територіальних підрозділах ДМС.

Відповіді на часті запитання

Відповіді на часті запитання по роботі сервісу можна отримати за наступним посиланням.