Інструкція з використання сервісом

Запис до електронної черги на послугу: Помилка! Не обрано послугу

За допомогою сервісу Ви можете записатися для отримання послуги до Головного управління ДМС у місті Києві (м. Київ, вул. Березняківська, 4а). Сервіс працює у тестовому режимі та з часом буде підключений у всіх областях.

Перевірте, будь-ласка, коректність вибору послуги та наявність у Вас необхідних документів перед візитом до міграційної служби. Зверніть увагу на додаткову інформацію внизу цієї сторінки.

Запис до електронної черги є індивідуальним, бронювання та передача запису до черги стороннім особам заборонені. Під час оформлення паспорта працівник міграційної служби перевіряє ідентифікатор (останні 4 цифри номера документа іноземця для онлайн-запису та прізвище і ініціали іноземця для талону, отриманого в терміналі). У разі виявлення розбіжностей цих даних запис до черги буде анульовано, пред'явникові буде запропоновано здійснити запис до електронної черги самостійно.

На жаль, на цей момент технічна можливість для групового запису іноземців до електронної черги відсутня. Для вирішення питання оформлення документів для групи іноземців, зверніться, будь-ласка, до керівника відповідного підрозділу ГУДМС у м. Києві.

Важливо! Відсутність місць в онлайн-сервісі не означає відсутність місць в електронній черзі. За допомогою терміналу безпосередньо у підрозділі (м. Київ, вул. Березняківська, 4а) можна записатися до електронної черги як в режимі попереднього запису (за два тижні), так і в режимі поточної черги (сьогодні на сьогодні). Місця в електронній черзі розподілено між різними видами запису за квотним принципом.

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

Додаткова інформація

Зверніть будь-ласка Вашу увагу на наступні положення:

 1. Відповідно до законодавства України документи на оформлення посвідки на тимчасове або постійне проживання подаються НЕ ПІЗНІШЕ як за 15 робочих днів до закінчення встановленого строку перебування/проживання в Україні (постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 №321, постанова Кабінету Міністрів України від 25.04.2018 №322).
 2. Онлайн-калькулятор дозволеного строку перебування за умовами безвізового режиму: українською, англійською.
 3. Необхідні документи для отримання послуг:

  посвідка на тимчасове проживання;
  дозвіл на імміграцію;
  посвідка на постійне проживання.

 4. Для отримання послуг з оформлення тимчасового або постійного проживання на території України іноземець повинен законно перебувати на території України, при цьому мета в’їзду в Україну має відповідати підставам для оформлення документів у міграційній службі. Вичерпний перелік підстав для перебування іноземців та осіб без громадянства на території України міститься у статті 4 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства».
 5. Для оформлення посвідки на постійне проживання спочатку необхідно отримати дозвіл на імміграцію (якщо його немає). Підстави для отримання дозволу на імміграцію наведено у статті 4 Закону України «Про імміграцію».