Особистий кабінет користувача

Інструкція з користування сервісом

Перегляд інформації про запис до електронної черги

УВАГА! НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ОБСЛУГОВУВАННЯ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС!

Запис в електронну чергу може бути недоступний у окремих підрозділах.

Оформлення паспорта громадянина України у формі картки можна здійснити у будь-якому підрозділі ДМС, незалежно від місця реєстрації.

Перегляд інформації про здійснений запис до електронної черги можливий лише для тих користувачів, які здійснили онлайн-реєстрації в електронній черзі.

Для доступу до інформації введіть номер телефону, який використовувався для запису та код талону, надісланий в SMS-повідомленні.

Після успішного входу ви зможете:

  • переглянути інформацію щодо запису в електронну чергу;
  • переглянути інформацію про здійснені онлайн-платежі;
  • здійснити онлайн-оплату послуг;
  • здійснити попереднє заповнення окремих даних про особу для подальшого формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру (для окремих підрозділів ДМС).

Телефони служби технічної підтримки сервісу «Електронна черга»: (097) 470-05-05, (066) 470-05-05, (073) 470-05-05.

Відповіді на найбільш поширені запитання щодо роботи сервісу «Електронна черга»

Додаткова інформація

Порядок роботи сервісу

Порядок роботи сервісу регламентовано наказом Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484.

Зверніть будь-ласка Вашу увагу на наступні положення:

Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів (детальніше). Оплатити послуги можна самостійно у будь-якому банку або онлайн (після реєстрації в електроонній черзі).

Важливо! Система електронної черги не допускає запізнення! У випадку Вашої відсутності у приміщенні підрозділу ДМС у момент виклику, Ваш запис до електронної черги буде анульовано системою.

У разі неможливості доступу до веб-сайту ДМС або відсутності вільних місць в онлайн черзі можна скористатися іншими видами запису в електронну чергу безпосередньо в територіальних підрозділах ДМС.

Відповіді на часті запитання

Відповіді на часті запитання по роботі сервісу можна отримати за наступним посиланням.