Анкета на біометричні документи онлайн

Інструкція з користування сервісом

Анкета на біометричні документи онлайн

Сервіс «Анкета на біометричні документи онлайн» дає можливість фізичній особі попередньо заповнити окремі дані про особу для подальшого формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру та скоротити час отримання адміністративної послуги в підрозділі ДМС.

За результатами роботи сервісу буде сформовано PDF-файл з двовимірним штрих-кодом (QR-код), в якому містяться персональні дані фізичної особи, що планує отримувати адміністративну послугу. *

PDF-файл із сформованим QR-кодом можна зберігти на пристрої, який використовується фізичною особою для доступу до онлайн-сервісу, а також надіслати на власну електронну поштову скриньку (оберіть відповідну опцію при заповненні полів форми). В подальшому цей PDF-файл за наявності технічної можливості фізична особа може роздрукувати в паперовій формі та подати до територіального підрозділу ДМС для отримання послуги.

Формування QR-коду можна здійснити наступним чином:

  • якщо ви записані в електронну чергу за допомогою онлайн-сервісу на сайті ДМС - використовуйте посилання з власного кабінету (закладинка «Мої талони та квитанції» на сторінці сервісу «Електронна черга»); **
  • якщо ви записані в електронну чергу за допомогою терміналу - заповніть форми на цій та наступних сторінках;
  • якщо ви не записані в електронну чергу - заповніть форми на цій та наступних сторінках, а потім здійсніть запис до електронної черги.

Використання сервісу не є обов`язковим. Працівники територіальних підрозділів ДМС не мають права відмовляти в отриманні адміністративної послуги, якщо фізична особа не скористалася цим сервісом.

* Персональні дані фізичної особи не зберігаються на серверах ДМС.

** Сформувати PDF-файл з QR-кодом також можливо по завершенню процесу онлайн-реєстрації в електронній черзі, у такому разі немає потреби формувати його повторно.1

Оберіть послугу

2

Оберіть регіон

3

Оберіть територіальний підрозділ ДМС


Додаткова інформація

Покроково заповніть форму та сформуйте QR-код.

Роздрукуйте QR-код на папері формату А4 (на всю ширину аркуша) та надайте в територіальний підрозділ разом з іншими необхідними документами.

* Відповідно до пункту 6 розділу ІІ Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України, затвердженого наказом МВС від 05.09.2018 № 732 під час реєстрації в електронній черзі за допомогою онлайн-сервісу на офіційному веб-сайті ДМС можна попередньо заповнити окремі поля для подальшого формування заяви-анкети для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру для отримання послуги в органі ДМС. Таким чином, використання сервісу «Анкета на біометричні документи онлайн» НЕ Є ОБОВ`ЯЗКОВИМ.