УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

Звіт за результатами публічного громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»

ЗВІТ

за результатами публічного громадського обговорення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – проєкт постанови) 

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996, проєкт постанови та інформаційне повідомлення про оприлюднення зазначеного проєкту було розміщене в рубриці «Консультації з громадськістю» офіційного веб-сайту ДМС та для проведення громадських обговорень.

Оголошення про проведення публічного громадського обговорення розміщено на офіційному веб-сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/diyalnist/konsultaczij-z-gromadskistyu/gromadske-obgovorennya/6867.html.

До обговорення запрошувались представники громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадські експерти та інші заінтересовані особи. Письмові пропозиції та зауваження приймались з  07 лютого 2020 року до 21 лютого  2020 року на поштову адресу - 01001,  м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та на електронну адресу: sirenko@dmsu.gov.ua.

Разом з тим зауважень та пропозицій до проєкту постанови від представників громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадських експертів та інші заінтересованих осіб  у зазначений строк не надходило.

22.02.2020