УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Приймальня електронних звернень громадян

Інструкція з користування сервісом

Звернення громадян до Державної міграційної служби України можна надіслати за допомогою поштового зв`язку на адресу вул. Володимирська, 9, м. Київ, 01001 або в електронному вигляді, покроково заповнивши форму на цій сторінці.

Шановні громадяни!

Інформуємо вас про те, що відповідно до норм статті 5 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). Отже, електронне звернення є різновидом письмового звернення.

У зверненні громадянина має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надісланні електронного звернення не вимагається.

З урахуванням викладеного, підпис громадянина в електронному зверненні може бути відсканованим, сфотографованим тощо. Також опрацьовуються електронні звернення громадян, підписані з застосуванням електронного цифрового підпису.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, відповідно до частини восьмої статті 5 Закону України «Про звернення громадян» буде повернуто вам із відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

?

Оберіть вид звернення

Додаткова інформація

Також надіслати звернення до Державної міграційної служби України можна засобами електронної пошти - на спеціально визначену електронну адресу для звернень громадян - hotline@dmsu.gov.ua.

Термін розгляду звернень громадян визначено статею 20 Закону України «Про звернення громадян»

* Відповідно до вимог Указу Президента України від 15.05.2017 №133/2017 встановлено ряд обмежень щодо доступу до ресурсів (сервісів) ряду юридичних осіб, зокрема yandex.ru, mail,ru тощо. Тому надсилання відповідей на поштові скриньки, зареєстровані за допомогою таких ресурсів (сервісів) неможлива.