Інструкція з використання сервісом

Адреса Телефон Факс:
вул. Володимирська, 9, м. Київ, 01001 (044) 278-50-30 (044) 226-23-39

Це електронна приймальня Державної міграційної служби України, якщо:

  1. Ви маєте зауваження або пропозиції щодо покращення умов надання адміністративних послуг у конкретному підрозділі ДМС;
  2. Ви стали свідком неетичної поведінки працівника міграційної служби;
  3. Вам відомо про порушення законодавства з боку керівників або працівників центрального апарату, територіальних органів або підрозділів ДМС України;
  4. Ви вважаєте, що ваші права порушено.

Обов’язково повідомте про це фахівців Державної міграційної служби України. Своїм повідомленням Ви допоможете очистити міграційну службу від корупції, зробити її роботу з надання адміністративних послуг більш якісною та прозорою.

УВАГА! Клопотання щодо оформлення, зокрема виготовлення (персоналізації) закордонного паспорта здійснюється за цим посиланням.

1

Оберіть вид звернення

2

Оберіть тему звернення

3

Оберіть підрозділ, якого стосується ваше повідомлення

4

Контактна форма

Інформація про заявника:

Текст повідомлення:

5

CAPTCHA

Дякуємо, Ваш запит надіслано

Додаткова інформація

Для відправлення повідомлення заповніть свої контактні дані, напишіть текст повідомлення та натисніть кнопку «Надіслати електронного листа».

Будь ласка, у тексті повідомлення зазначте повну назву або місцезнаходження підрозділу міграційної служби, до якого Ви зверталися.

Жодне повідомлення, направлене з цієї сторінки, не залишиться без реагування.

Всі повідомлення із зазначеного сервісу направляються на спеціально визначену електронну адресу для звернень громадян - hotline@dmsu.gov.ua у відповідності до Закону України «Про звернення громадян».