УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Співробітництво з ЄС у рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (Перехідний проєкт)»

Співробітництво з ЄС у рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (Перехідний проєкт)»

Партнер з розвитку: Європейський Союз.

Виконавець: Міжнародна організація з міграції, яка входить до системи Організації Об’єднаних Націй та є Агентством ООН з питань міграції, Представництво в Україні.

Строк реалізації: 01.06.2021 – 31.03.2023.

Метою проєкту була підготовка майбутнього проєкту ЄС «Підтримка у зміцненні інтегрованого управління кордонами - 2» (EU4IBM-2), проте з початком російської військової агресії проти України, виконавцем проєкту спільно з партнером з розвитку прийнято рішення щодо переорієнтації програми та зосередження уваги на підтримці внутрішньо переміщених осіб, та бенефіціарів, які постраждали внаслідок бойових дій.

Так, протягом 2022-2023 рр. Представництвом МОМ в Україні надано сприяння в облаштуванні ПТРБ в Закарпатській області. Зокрема передано для потреб пункту: побутову техніку, меблі, посуд, постільні речі, засоби гігієни тощо.

Представництвом МОМ в Україні здійснено заміну склопакетів, ремонт дверей та покрівлі, які постраждали внаслідок обстрілу, в Чернігівському ПТПІ.

З метою забезпечення належного функціонування Представництвом МОМ в Україні було придбано дизельний генератор для Волинського ПТПІ та свердловинний насос для Миколаївського ПТПІ.

Також експертами Представництва МОМ в Україні було здійснено дедуплікацію шаблонів біометричних даних спеціалізованим програмним забезпеченням Національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, а також здійснено модернізацію спеціального програмного забезпечення підсистеми «Навчання працівників ДМС» ЄІАС УМП, розробленого в рамках проєкту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні (ІММІS)» та введеного в дослідну експлуатацію у вересні 2020 року.