УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах міграції»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах міграції»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах міграції»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах міграції» розроблено Державною міграційною службою України для удосконалення процедури надання адміністративних послуг у сферах міграції та приведення її у відповідність до Закону України від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Метою проекту є приведення у відповідність до законодавства переліку адміністративних послуг, які надаються у сферах міграції, і розмір плати за їх надання, порядку надання адміністративних послуг у сферах міграції та сплати адміністративного збору за їх надання, а також приведення постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2007 р. № 795 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання» та постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. № 1098 «Деякі питання надання підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби платних послуг» у відповідність до Закону України від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Прийняття акта забезпечить реалізацію положень Закону України
від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» в частині надання адміністративних послуг у сферах міграції.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: petryk@dmsu.gov.ua.

Документи:

01.09.2016