УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. N636»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. N636»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 636»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 636» (далі – проект) розроблено Державною міграційною службою України для удосконалення процедури заповнення машинозчитувальної зони паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення члена екіпажу та службового паспорта України.

Метою проекту є приведення постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 636 «Про порядок заповнення машинозчитуваної зони паспортних документів та візових документів» у відповідність до Закону України від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Проектом пропонується внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 636 «Про порядок заповнення машинозчитуваної зони паспортних та візових документів».

Прийняття акта дозволить привести постанову Кабінету Міністрів України від 28 червня 1997 р. № 636 «Про порядок заповнення машинозчитуваної зони паспортних та візових документів» у відповідність до законодавства України щодо запровадження біометричних документів і удосконалити процедуру заповнення машинозчитувальної зони паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон, посвідчення члена екіпажу та службового паспорта України.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: law@dmsu.gov.ua.

Документи:

01.09.2016