УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153»

Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153» (далі – проект) розроблено Державною міграційною службою України з власної ініціативи для запровадження ефективного механізму оформлення і видачі посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що не містить безконтактний електронний носій.

З урахуванням пункту 13 Плану заходів із запровадження документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у які імплантовано безконтактний електронний носій, і створення національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 780-р, щодо забезпечення оформлення та видачі посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм після впровадження у термін до 2017 року технічних складових частин відомчої інформаційної системи ДМС та Реєстру, введення в дію посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм пропонується запровадити починаючи з 1 січня 2016 року.

Метою проекту є приведення у відповідність до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм».

Також, прийняття проекту дозволить удосконалити процедури прийому заяв-анкет та документів на оформлення, видачу, обмін (у тому числі замість викраденого та втраченого) посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, що не містить безконтактний електронний носій.

Проектом пропонується внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 153 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм», а саме до Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, затвердженого зазначеною постановою.

Проект направлено на погодження із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством фінансів України, Міністерством закордонних справ України та Міністерством юстиції України.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж п’ятнадцяти днів з дати його оприлюднення. Поштова адреса – 01601, м. Київ, вул. Богомольця, 10, Державна міграційна служба.

Електронна адреса - chornous@dmsu.gov.ua.

Документи:

13.01.2015