УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції першочергових заходів з реформування ДМСУ»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції першочергових заходів з реформування ДМСУ»

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції першочергових заходів з реформування Державної міграційної служби України»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено Державною міграційною службою України на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року «Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом», введеного в дію Указом Президента України від 18 серпня 2015 року № 478/2015.

Створювана відповідно до зазначеного Указу Президента України національна система ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства та забезпечення її функціонування потребує відповідного реформування ДМС.

Необхідність реформування Державної міграційної служби України (далі - ДМС) також обумовлена нагальною потребою підвищення ефективності виконання покладених на ДМС завдань та запровадження сучасних прозорих процедур надання якісних послуг, подолання внутрішніх негативних явищ, насамперед, корупції, а також відновлення довіри громадськості до ДМС.

Метою проекту є визначення основних пріоритетів, напрямів, механізмів, етапів і строків реформування ДМС, а також очікуваних результатів.

Прийняття проекту:

 1. створить умови для побудови якісних сервісів для громадян України, іноземців та осіб без громадянства;
 2. забезпечить приведення стандартів діяльності ДМС у відповідність до європейських вимог, якісну фахову підготовку працівників ДМС, спрямовану на розвиток нових спроможностей та зниження корупційних ризиків;
 3. забезпечить прозорість, доступність та підконтрольність рішень і дій посадових осіб ДМС громадянському суспільству тощо.
  1. Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: kasian@dmsu.gov.ua.

   Документи:

   20.11.2015