УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства»

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України розроблено Державною міграційною службою України на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 липня 2015 року "Про додаткові заходи щодо запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом", введеного в дію Указом Президента України від 18 серпня 2015 року № 478/2015.

Метою проекту є визначення напрямів, етапів і строків створення національної системи ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства, яка надасть державі можливість здійснення достовірної ідентифікації та встановлення законних даних особи, видачі сучасних і захищених ідентифікаційних документів, а також надання громадянам України, іноземцям та особам без громадянства якісних державних сервісів.

Реалізація проекту сприятиме:

  • покращенню якості послуг для громадян України, іноземців та осіб без громадянства;
  • розвитку інформаційного суспільства в Україні та електронного урядування;
  • підвищенню стандартів діяльності ДМС відповідно до європейських вимог, підзвітності, прозорості, доступності та підконтрольності рішень і дій посадових осіб ДМС перед громадянським суспільством тощо.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: kasian@dmsu.gov.ua.

Документи:

20.11.2015