УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. N 780-р»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. N 780-р»

Повідомленняпро оприлюднення проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 780-р»

Проект розпорядження Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 780-р» (далі – проект) розроблено Державною міграційною службою України для запровадження з 1 січня 2018 року оформлення засобами Єдиного державного демографічного реєстру (далі – Реєстр) посвідки на постійне проживання, посвідки на тимчасове проживання та проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, а з 1 січня 2020 року – посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту.

Метою проекту є приведення розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 780-р «Про затвердження плану заходів із запровадження документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у які імплантовано безконтактний електронний носій, і створення національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства на 2014-2017 роки» у відповідність до Закону України від 14 липня 2016 р. № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України».

Внесення змін до Плану заходів із запровадження документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у які імплантовано безконтактний електронний носій, і створення національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства на 2014-2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 780-р у частині запровадження посвідки на постійне проживання; посвідки на тимчасове проживання; проїзного документа особи, якій надано додатковий захист; посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту; посвідчення водія; картки мігранта; посвідчення біженця (далі – Документи) дозволить створити складову Реєстру та відомчої інформаційної системи ДМС щодо оформлення та видачі зазначених Документів.

Прийняття акта дозволить визначити заходи із забезпечення створення та функціонування Реєстру у частині запровадження вищезазначених Документів та привести розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 року № 780-р «Про затвердження плану заходів із запровадження документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, у які імплантовано безконтактний електронний носій, і створення національної системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України, іноземців та осіб без громадянства на 2014-2017 роки» у відповідність до законодавства України.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: it@dmsu.gov.ua.

Документи:

01.09.2016