УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проект Закону України «Про паспорт громадянина України у формі книжечки»

Проект Закону України «Про паспорт громадянина України у формі книжечки»

Проект Закону розроблено Державною міграційною службою України на виконання пункту 7 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 14 липня 2016 року № 1474-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальних статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України» та підпунктів 2 і 4 пункту 1 Указу № 558/2019 «Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг» щодо вжиття заходів до забезпечення доступності для громадян надійних, безпечних, альтернативних для одного рівня довіри, сучасних засобів електронної ідентифікації за принципом технологічної нейтральності та щодо активізації наповнення Єдиного державного демографічного реєстру.

Проектом Закону пропонується:

  • визначити, що паспорт громадянина України у формі книжечки єдиного зразка, затвердженого Кабінетом Міністрів України і чинного на момент прийняття цього Закону, що виданий громадянину України до набрання чинності цим Законом, є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • визначити строки дії паспорта у формі книжечки та інформації, яка вноситься до такого паспорта;
  • визначити підстави визнання паспорта недійсним;
  • визнати такою, що втратила чинність, постанова Верховної Ради України від 26 червня 1992 року № 2503-ХІІ «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон».

Зауваження та пропозиції до проекту Закону приймаються упродовж п'ятнадцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та на електронну адресу: sirenko@dmsu.gov.ua.

Додатково:

01.11.2019