УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Державної міграційної служби України»

Проекту наказу МВС «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Державної міграційної служби України»

Проект наказу МВС «Про затвердження Порядку стажування громадян з числа молоді в апараті Державної міграційної служби України» розроблено Державною міграційною службою України відповідно до вимог частини дев’ятої статті 48 Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року № 889-VIII та з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Державній міграційній службі України громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

Метою проекту є визначення загальних положень щодо організації та проходження стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Державної міграційної служби України.

Прийняття акта надасть можливість проходження стажування в апараті Державної міграційної служби України громадянам з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби.

Зауваження та пропозиції до проекту від заінтересованих центральних органів виконавчої влади, інших юридичних і фізичних осіб приймаються упродовж тридцяти днів з дати його оприлюднення на поштову адресу - 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 9, Державна міграційна служба України та електронну адресу: personal@dmsu.gov.ua.

Додатково:

16.01.2018