УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Повідомлення про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ДМС

Повідомлення про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ДМС

Повідомляємо, що строк дії повноважень діючої Громадської ради при ДМС спливає 18.01.2020.

Відповідно до п. 8 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України
від 24.04.2019 № 353), персональний склад ініціативної групи визначається органом виконавчої влади, при якому створено громадську раду, з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства.

До складу Ініціативної групи можуть входити делеговані члени діючої Громадської ради при ДМС, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради при ДМС та представники ДМС.

Таким чином, з метою формування складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при ДМС, просимо Вас повідомити про своє бажання прийняти участь у роботі Ініціативної групи. 

Заявки (П.І.П., назва інституту громадянського суспільства, контактні дані) щодо участі у роботі Ініціативної групи  просимо надсилати на електронну адресу zmi@dmsu.gov.ua включно до 13.01.2020.

Звертаємо Вашу увагу, що надані пропозиції будуть враховані при визначенні складу Ініціативної групи, який буде затверджено на засіданні, яке відбудеться 16.01.2020.

25.12.2019