УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Урядом України затверджено зміни, що стосуються рішення про надання дозволу на імміграцію

Урядом України затверджено зміни, що стосуються рішення про надання дозволу на імміграцію

Урядом України затверджено зміни, що стосуються рішення про надання дозволу на імміграцію

Сьогодні, 21 липня, 2021 року на засіданні Уряду України схвалено постанову, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 року № 259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину».

Зміни, зокрема, передбачають виключити з діючої редакції постанови норми, якими регулювалися умови звільнення осіб від адміністративної відповідальності під час карантину. Вказане обумовлене тим, що, відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, підстави та умови притягнення осіб до адміністративної відповідальності чи звільнення від неї, мають бути врегульовані виключно на законодавчому рівні і на сьогодні питання щодо підстав звільнення осіб від адміністративної відповідальності в період карантину врегульоване Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Таким чином, внесення до постанови зазначених змін дозволить в подальшому уникнути колізій законодавства та сприятиме підвищенню рівня запобігання та протидії нелегальній міграції в Україні, іншим порушенням міграційного законодавства на період установлення на всій території України карантину.

Також постанову доповнено новим пунктом, який передбачає продовження до двох років з дня прийняття строку дії рішень про надання дозволів на імміграцію в Україну, прийнятих упродовж одного року до встановлення карантину або у період дії карантину. Зазначене надасть можливість вирішити питання щодо оформлення посвідок на постійне проживання в Україні іноземцям чи особам без громадянства, які у зв’язку із введенням карантинних заходів не змогли протягом дії дозволу звернутися до органів Державної міграційної служби.

Постанова набуде чинності через 10 днів з дня її офіційного опублікування.