УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

МОМ налаштована продовжувати й поглиблювати партнерські взаємини з системою МВС України

МОМ налаштована продовжувати й поглиблювати партнерські взаємини з системою МВС України

МОМ налаштована продовжувати й поглиблювати партнерські взаємини з системою МВС України

26 травня заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян зустрілася з Головою Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Аном Нгуєном. У обговоренні напрямів взаємодії відомств з урахуванням реалій війни взяв участь заступник Голови Державної міграційної служби України Сергій Донський.

Мері Акопян підкреслила, що партнерство МВС України й МОМ упродовж багатьох років сприяло вдосконаленню роботи Нацполіції, Держприкордонслужби і Державної міграційної служби та виконання ними своїх завдань. Однак, за умов військової навали рф, на систему МВС покладені нові злободенні завдання. І прагнення МОМ й надалі допомагати щиро цінується у відомстві.

Водночас Ан Нгуєн запевнив у готовності підтримувати МВС, як за військових обставин, так і у подальшому.

«Ми готові доносити нашим партнерам доцільність перенаправлення фінансових потоків, відповідно до ситуації й сьогоднішніх ваших заходів щодо убезпечення українських громадян і забезпечення верховенства права», – зазначив Голова Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Проаналізувавши попередні здобутки і започатковані у довоєнний час проєкти, сторони, визначили найпріоритетніші напрями взаємодії, відповідно до наслідків і ризиків, спричинених війною. Йшлося, зокрема, про відновлення роботи підрозділів Нацполіції, ДСНС, Держприкордонслужби, Державної міграційної служби на звільнених територіях, забезпечення їх технікою, насамперед автомобільною, що була або втрачена, або пошкоджена унаслідок бойових дій.

Водночас важливим напрямом визначена співпраця у рамках сприяння поверненню українських громадян: проєкти з реінтеграції, документування українців, які перебувають за межами України через війну за допомогою представництв міграційної служби. Слід зазначити, що наразі триває організація діяльності філії Держпідприємства «Документ» у Варшаві.

Окремо йшлося про потребу ДМС щодо модернізації інформаційно-телекомунікаційних систем управління міграційними процесами.

Було досягнуто домовленостей продовжити взаємодію за кожним з обговорених напрямів з відповідними відомствами. Разом з тим сторони окреслили й перспективи співпраці після припинення війни чи скасування в Україні воєнного стану.

 

За інформацією Департаменту комунікації МВС України