УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

У ДМС України відбулася зустріч з Представництвом ЄС в Україні

У ДМС України відбулася зустріч з Представництвом ЄС в Україні

У ДМС України відбулася зустріч з Представництвом ЄС в Україні

Сьогодні заступник Голови Державної міграційної служби України Іван Двойленко провів зустріч з начальником операційного підрозділу «Належне врядування та верховенство права» Представництва Європейського Союзу в Україні паном Ксав’єром Камю.

Обговорили поточне співробітництво з ЄС та майбутню підтримку ДМС у питаннях управління міграційними процесами та перспективами розвитку цього напряму.

Пан Камю привітав Україну з отриманням статусу кандидата в ЄС та наголосив, що майбутнє України – у європейській родині.

Заступник Голови ДМС України Іван Двойленко окреслив колезі основні зусилля, яких докладає ДМС для збереження особливо чутливих даних в умовах військового стану, поділився досягненнями служби в розвитку цифрових послуг, які надає Міграційна служба, а також подальшими планами розвитку в мирний час.

Учасники зустрічі погодилися, що повоєнна відбудова України, стимулювання повернення українських громадян з-за кордону та європейська інтеграція – серед основних напрямів подальшої співпраці.

Сторони домовилися незмінно підтримувати одна одну та наголосили на готовності нарощувати раніше встановлені стратегічні рівні співробітництва.