Онлайн-інструмент пошуку роботи для громадян України, які перебувають на території держав-членів…

Онлайн-інструмент пошуку роботи для громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС як тимчасово переміщені особи

Онлайн-інструмент пошуку роботи для громадян України, які перебувають на території держав-членів ЄС як тимчасово переміщені особи

Випробувальний Фонд талантів ЄС - це онлайн-інструмент пошуку роботи для людей, які рятуються від війни в Україні та шукають роботу в ЄС. Особи, які знаходяться під тимчасовим захистом або мають право працювати відповідно до іншого належного захисту, передбаченого національним законодавством у державічлені ЄС, можуть зареєструватися на сайті та завантажити свої резюме. Такий профіль стане доступним для понад 4 тис. роботодавців, національних державних служб зайнятості та приватних агентств із працевлаштування.

Участь країн-членів ЄС у проєкті випробувальний Фонд талантів ЄС є добровільною.

Випробувальний Фонд талантів ЄС реалізований через портал пошуку роботи EURES, який об'єднує національні бюро зайнятості, приватні агентства працевлаштування та роботодавців повсюди у ЄС. EURES містить понад 3 мільйони вакансій.

Кандидати також можуть порадитися з консультантами EURES з країнучасниць проєкту щодо будь-якої допомоги, якої вони потребують. Близько 1 000 консультантів, які працюють в організаціях-членах та партнерських організаціях EURES, надають підтримку до, під час та після процесу добору персоналу.

Більше про проект можна дізнатися з довідки, підготовленої Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції разом з Представництвом України при ЄС.