Вітаємо з Різдвом Христовим

Вітаємо з Різдвом Христовим

Вітаємо з Різдвом Христовим

Різдво – одне з найважливіших християнських свят України. Саме цей день ми шануємо з особливим трепетом у душі і старанно дотримуємося його стародавніх традицій. Сторіччями ми чекаємо, щоб у нічному небі засяяла яскрава Різдвяна зірка, яка незмінно символізує віру людей у добро та диво. 

Головна різдвяна традиція українців – об’єднання родин та сімейний затишок. На жаль, прийдешнє Різдво подарує таку можливість не всім з нас, але віримо, що духу Різдва під силу возз‘єднати нас всюди, де б ми не перебували. Команда Державної міграційної служби України бачить це щодня, коли опрацьовує тисячі документів українців, які перебувають поза межами своїх домівок, в Україні та закордоном.

І нехай у цьому році вулиці України не прикрашені яскравими вогниками, а ялинки Києва, Харкова, Маріуполя, Львова та інших міст не сяють різнобарв‘ям гірлянд, найважливішим залишається одне – мати незгасний вогонь у серці. Вогонь віри у перемогу та надії на краще майбутнє. Вогонь, який боронять наші військові на передовій.

Тож не даймо згаснути цьому теплу і світлу! Будьмо хоробрими і незламними, як наші захисники і захисниці, як наша рідна Батьківщина! 

Нехай всі, хто чекає найрідніших з фронту, обов’язково дочекаються! Нехай ті, хто повертається додому, будуть в безпеці! Нехай в наші домівки повернеться злагода і мир, а світло неодмінно переможе навіть найтемнішу темряву! 

З Різдвом Христовим! Слава Україні!