Наталія Науменко: 24 лютого - це дата про людей, які стали на захист країни
24 лютого - це дата, яка більше не потребує пояснень. Вона про людей, які стали на захист країни.
Той ранок для багатьох став точкою відліку іншого життя - життя в строю. У перші години було багато невідомості. Але дуже швидко з’явилося головне - рішення діяти. Стати. Закрити. Втримати.
Чотири роки потому ця рішучість не зникла. Вона стала досвідом. Стала витримкою. Стала щоденною роботою - на передовій і в тилу, у бойових підрозділах, у медичних бригадах, у штабах, у навчальних центрах.
Захисники і захисниці тримають країну не лише зброєю. Вони тримають її дисципліною, відповідальністю, взаємною підтримкою і вірою в те, що мають стояти до кінця. У їхніх рішеннях - безпека міст. У їхній службі - можливість для держави працювати, навчати дітей, лікувати, будувати.
Війна змінила кожного з них. Вона загартувала, навчила миттєво приймати складні рішення, покладатися на побратимів і посестер, цінувати життя і час. За цими словами - тисячі історій стійкості та професіоналізму.
Чотири роки - це виснаження і втрати. Але це й доказ того, що українські військові витримують. Крок за кроком. День за днем.
І саме завдяки їм держава стоїть.
І саме завдяки їм ми продовжуємо.
Дякуємо!