УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Сьогодні змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

Сьогодні змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

Сьогодні змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

1 липня 2019 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України, відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

Відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 року збільшилася вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм – паспорта громадянина України (ID-картка), паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також біометричних посвідок для іноземців – на тимчасове та постійне проживання. Водночас змінилася вартість бланків вказаних документів.

Разом з тим, змінилася вартість оформлення ряду інших документів, якими документують іноземців та осіб без громадянства в Україні, а саме – проїзного документа біженця, посвідчення особи без громадянств для виїзду за кордон, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, та проїзного документа особи, якій надано додатковий захист.

Вартість оформлення документів зросла вперше, починаючи з 2016 року. За підрахунками експертів, таке підвищення збільшить надходження до місцевих бюджетів у 2019 році на близько 200 млн. грн., які буде спрямовано, зокрема, на виконання програм місцевого значення.

Зазначимо, що відповідно до ст. 20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору спрямовуються до місцевих бюджетів.

До уваги громадян, які здійснили оплату адміністративного збору з метою отримання послуги, але не встигли оформити документ до 30 червня 2019 року. Для таких осіб передбачено можливість здійснити доплату для отримання адміністративної послуги.