УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба України поглиблює співробітництво з Інтерполом

Міграційна служба України поглиблює співробітництво з Інтерполом

Міграційна служба України поглиблює співробітництво з Інтерполом

4 липня 2019 року делегація Державної міграційної служби України на чолі з Головою ДМС Максимом Соколюком перебуває у місті Ліон, що у Французькій Республіці. Метою робочого візиту є поглиблення співпраці із Генеральним секретаріатом Інтерполу, насамперед – з питань електронної взаємодії баз даних.

У ході зустрічей сторони обміняються досвідом стосовно інформаційного обміну та існуючих обмежень, а також матимуть можливість ознайомитися з практикою інших країн із цих питань. Зокрема, в першу чергу – щодо доступу до існуючих баз даних Інтерполу для забезпечення максимальної безпеки при перевірці ідентичності громадян України, іноземців та осіб без громадянства під час оформлення документів, що посвідчують особу.

Значну увагу сторони зосередять і на питаннях функціонування Бази даних викрадених та втрачених паспортів, документів, що вносяться до неї та їх статусу, а також розглянуть шляхи внесення відповідальними органами України інформації до вказаної Бази даних і можливості здійснювати за її допомогою відповідні перевірки.