УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Понад 12,5 тисяч ID-карток Міграційна служба видала напередодні виборів

Понад 12,5 тисяч ID-карток Міграційна служба видала напередодні виборів

Понад 12,5 тисяч ID-карток Міграційна служба видала напередодні виборів

Впродовж двох останніх днів територіальними органами та підрозділами ДМС по всій Україні видано 12546 ID-карток: 7612 – 19 липня 2019 року та 4934 – 20 липня (інформація станом на 15.00). З цією метою у вказані дні, а також безпосередньо у день позачергових виборів народних депутатів України 21 липня, організовано чергування працівників, які забезпечують видачу вже персоналізованих та доставлених до територіальних органів та підрозділів ДМС паспортів.

Для Державної міграційної служби важливо, щоб кожен громадянин України зміг реалізувати своє право голосу на виборах до Верховної Ради України і 21 липня прийшов на виборчу дільницю, маючи на руках паспорт. Адже саме паспорт громадянина України у формі ID-картки або паспорта-книжечки є підставою для отримання виборчого бюлетеня особами, яким на день виборів виповнилося 18 років та яких включено до списків виборців.

Важливо: аби отримати виборчий бюлетень на виборчих дільницях, не потрібно подавати ніяких додаткових документів (Постанова ЦВК № 1008 від 14 червня 2019 року),окрім ID-картки або паспорта-книжечки! Обидві форми паспорта є рівнозначними та самодостатніми.