УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Перевір дійсність документів з допомогою онлайн-сервісу Міграційної служби

Перевір дійсність документів з допомогою онлайн-сервісу Міграційної служби

Перевір дійсність документів з допомогою онлайн-сервісу Міграційної служби

Електронний сервіс «Перевірка недійсних документів» на офіційному веб-сайті ДМС працює уже понад два роки. З його допомогою відвідувачі можуть в режимі онлайн швидко та безкоштовно здійснити перевірку недійсних, викрадених або втрачених документів у базах даних Міграційної служби та МВС.

Насамперед, сервіс допомагає уникнути будь-яких зловживань у сфері обігу паспортів громадянина України, але особливо – паспортів зразка 1994 року. Адже нові біометричні паспорти у формі ID-картки, завдяки вбудованому електронному чіпу, на сьогоднішній день неможливо підробити чи скопіювати.

Зокрема, завдяки даному сервісу громадяни та організації, які довіряють свої кошти або майно іншим громадянам, можуть убезпечитись від дій шахраїв, які використовують викрадені, втрачені або підроблені документи. Це можуть бути, до прикладу, такі види шахрайства, як отримання кредитів та позик за чужими документами, у яких переклеєна фотокартка, оборудки у взаємовідносинах орендар-орендодавець житла, прокат обладнання та інструментів та інші злочинні схеми.

Також сервіс може бути корисним громадянам, які збираються у закордонну поїздку – з його допомогою можливо заздалегідь перевірити дійсність свого паспорта громадянина України для виїзду за кордон та уникнути неприємних несподіванок при перетині державного кордону.

Зазначимо, що на сьогодні сервіс містить інформацію про більш ніж 3,5 мільйони недійсних документів і оновлюється щодоби.