УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційна служба спільно з поліцією виявили майже три тисячі порушників міграційного законодавства

Міграційна служба спільно з поліцією виявили майже три тисячі порушників міграційного законодавства

Міграційна служба спільно з поліцією виявили майже три тисячі порушників міграційного законодавства

З 8 жовтня по 19 листопада 2019 року на території України було проведено цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», спрямовані на нагляд та контроль за виконанням законодавства України у міграційній сфері.

Спільними діями територіальні органи і підрозділи ДМС та НПУ виявили 2976 незаконних мігрантів, щодо 2838 з них прийнято рішення про примусове повернення та 144 рішення про примусове видворення. 124 іноземців було розміщено у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, 963 – заборонено в’їзд до України.

За час проведення заходів територіальні органи та підрозділи ДМС забезпечили виконання 1656 рішень про примусове повернення та 106 рішень про примусове видворення іноземців та осіб без громадянства з території України.

Крім того, за порушення міграційного законодавства понад 6 тисяч іноземців та громадян України було притягнуто до адміністративної відповідальності. Найчастіше – у понад 5 тисячах випадків – за порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України (стаття 203 КУпАП).

За рахунок стягнених з порушників штрафів бюджет держави поповнився більш як на 10 мільйонів гривень, загалом же накладено понад 13 мільйонів гривень штрафів.

Міжвідомча взаємодія Міграційної служби з Національною поліцією та Державною прикордонною службою спрямована на виявлення та документування порушень міграційного законодавства, а також протидію нелегальній міграції в Україні. Така співпраця сприяє запобіганню порушень міграційного законодавства та значному зниженню рівня нелегальної міграції в країні.