УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Працівники ДМС вдосконалюють знання, необхідні для роботи з шукачами захисту

Працівники ДМС вдосконалюють знання, необхідні для роботи з шукачами захисту

Працівники ДМС вдосконалюють знання, необхідні для роботи з шукачами захисту

12-13 лютого у Києві в рамках проєкту «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS), який фінансується ЄС та імплементується МОМ, проходить тренінг для керівників та профільних спеціалістів підрозділів по роботі з шукачами захисту апарату та територіальних органів ДМС. Навчання проводять розробники функціоналу «Захист в Україні» модернізованої версії підсистеми «Облік іноземців та біженців» Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами.

Учасники тренінгу мають змогу отримати практичні навички для роботи з підсистемою та здобути необхідні знання для успішного запуску нового функціоналу підсистеми «Захист в Україні».

Принагідно працівниками апарату та територіальних органів ДМС проводиться обговорення практичних аспектів проєкту Закону України «Про надання захисту іноземцям та особам без громадянства».

Зазначимо, що проєкт «Підтримка управління міграцією та притулком в Україні» (IMMIS) реалізується з грудня 2016 року. Він має на меті наближення України до європейських та міжнародних стандартів і найкращих практик у сфері управління міграцією та надання притулку шляхом зміцнення технічного і інституційного потенціалу, а також підвищення ефективності органів державної влади, задіяних в управлінні міграційними процесами.