УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На час карантину громадяни України можуть оформити ID-картку за місцем звернення

На час карантину громадяни України можуть оформити ID-картку за місцем звернення

На час карантину громадяни України можуть оформити ID-картку за місцем звернення

Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи її спеціальний статус у період установлення на всій території України карантину здійснюється за місцем звернення особи.

Це, зокрема, означає, що НА ЧАС КАРАНТИНУ для отримання паспорта громадянина України у формі ID-картки – вперше,  у разі закінчення терміну дії, втрати, при обміні паспорта-книжечки на ID-картку за бажанням тощо – особа може звертатися до підрозділу Міграційної служби, незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Такі зміни були установлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 березня 2020 р. № 259 «Деякі питання реалізації актів законодавства у сфері міграції на період установлення на всій території України карантину», а також передбачені пунктом 4 прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року .

ВАЖЛИВО: Міграційна служба закликає усіх своїх відвідувачів – і громадян України, і іноземців та осіб без громадянства – дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо нерозповсюдження COVID-19. Будьте свідомими та зайвий раз не наражайте на небезпеку себе та оточуючих!