УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Підрозділи ДМС працюватимуть у переддень та день виборів – 24 та 25 жовтня

Підрозділи ДМС працюватимуть у переддень та день виборів – 24 та 25 жовтня

Підрозділи ДМС працюватимуть у переддень та день виборів – 24 та 25 жовтня

25 жовтня 2020 року на території України відбудуться чергові місцеві вибори. Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, маючи на руках паспорт громадянина України.

Сьогодні, 21 жовтня 2020 року, під час наради МВС під головуванням першого заступника міністра Сергія Ярового, Голова ДМС Максим Соколюк зазначив, що наразі здійснено всі заходи для того, щоб громадяни до виборів отримали всі своєчасно замовлені паспорти згідно чинного законодавства.

Зокрема, у переддень та день проведення виборів 24 та 25 жовтня 2020 року організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС на території усієї України – для видачі вже виготовлених ID-карток, які доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Міграційною службою спільно з ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» вживаються заходи щодо невідкладного виготовлення і персоналізації паспортів громадянина України для їх подальшої оперативної доставки до територіальних органів та підрозділів ДМС.

Крім того, з метою своєчасного отримання паспортів громадянами України ДМС звернулася до Центрів надання адміністративних послуг та центрів обслуговування громадян «Паспортний сервіс» з пропозицією розглянути можливість організації роботи з видачі паспортів у переддень та день проведення виборів 24 та 25 жовтня 2020 року.

Додатково повідомляємо, що відповідно до постанови ЦВК від 10 жовтня 2020 року № 365 «Про Роз’яснення щодо застосування окремих положень Виборчого кодексу України стосовно видачі членами дільничних виборчих комісій виборчих бюлетенів з місцевих виборів» відмова виборцю в реалізації його права голосу на виборах та, відповідно, у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45 річного віку, не допускається.