УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Голова ДМС взяв участь у конференції з питань ідентифікації осіб

Голова ДМС взяв участь у конференції з питань ідентифікації осіб

Голова ДМС взяв участь у конференції з питань ідентифікації осіб

27 вересня 2017 року на запрошення ОБСЄ Голова ДМС Максим Соколюк взяв участь у роботі спеціальної сесії присвяченій досвіду ОБСЄ/БДІПЛ у питаннях ідентифікації осіб, що відбулася в рамках конференції з питань ідентифікації в м. Марсель (Французька Республіка).

У ході сесії було обговорено досвід запровадження документів, що посвідчують особу, в регіоні ОБСЄ. Присутнім було представлено українські досягнення в розвитку системи ідентифікації громадян України, іноземців, запровадженні документів, що посвідчують особу, з електронним носієм біометричної інформації. Учасники конференції відзначили вагомі зміни та підтримали перспективи розбудови системи біометричної верифікації та ідентифікації в Україні.

Загалом роботу конференції зосередили на питаннях розбудови систем ідентифікації осіб у світі, викликах, що постають перед країнами, перспективах розвитку таких систем. У заході взяли участь урядовці, експерти державного сектору, представники громадських організацій, науковці з багатьох країн світу.